Регистрация || Altezza Auto Регистрация || Altezza Auto
Отзывы
VIN запит
Ваше ім`я
Зворотній e-mail
Контактний телефон
VIN номер (см. техпаспорт)
Повідомлення
Щоб підібрати запчастини правильно, нерідко потрібні фірмові каталоги, певні знання і витрачений час. Знаючи про цю особливість, ми подбали, щоб Ви могли без зусиль і ризику підібрати і придбати необхідні Вам запчастини.

Як працює Vin-запит?
Заповніть форму. Візьміть до уваги, що від точності заповнення Вами запиту залежить якість і правильність підбору запчастин. Після відправки форми ми знайдемо запчастини які Вас цікавлять і повідомимо про ціни, наявності, і терміни дотсавки запчастин.

Де шукати Vin-номер і що це таке?
Vin-номер - це номер шасі (кузова, рами) автомобіля. Він містить точну інформацію про комплектацію автомобіля. Складається Vin-код з 17 символів. Знайти його можна на Свідоцтві про реєстрацію (Тех-паспорті).

АвторизацияРегистрация
Забыли пароль?
Курс валют
1 USD = 41.80000 грн.
1 EUR = 45.95000 грн.
Новини

27/08/2023

18 та 19 серпня магазин за адресою Бульвар Шевченка 51 працювати не буде. Свої замовлення можете залишати на сайті.18/08/2023

18 та 19 серпня магазин за адресою Бульвар Шевченка 51 працювати не буде. Свої замовлення можете залишати на сайті.28/05/2023

В нас нова адреса! Будемо раді бачити вас на бульварі Шевченка 5116/11/2022

 

Ми відновили роботу у повному обсязі. Замовлення можете залишати на сайті, у вайбер або дзвонити за телефонами 0665505502 або 0977573577. Самовивозом товар можна забрати вул. Перемоги 22, а також замовити відправку Новою Поштою.


Форма для регистрации нового клиента

Пользователь

Логин:

Пароль:

Повторите пароль:

Электронная почта:

Фамилия Имя:

Контактный телефон:

Адрес доставки:

Информация об автомобиле (не обязательно)
Заполните форму основной информацией о вашем автомобиле, чтобы вам не приходилось каждый раз сообщать ее нам при поиске той или иной запчасти. Это очень просто и удобно. Теперь вам не придется иметь при себе Свидетельство о регистрации ТС, чтобы сообщить нам VIN код или какие-либо другие данные, необходимые для подбора деталей.
Мы в свою очередь гарантируем конфиденциальность внесенных данных, а также использование ваших персональных данных исключительно при подборе запчастей по вашей просьбе.

Марка:

Модель:

Год выпуска:

Объем двигателя:

Тип топлива:

VIN код:

Дополнительная информация: